Головна » 2017 » Лютий » 14 » 5 ЦІННОСТЕЙ, НА ЯКИХ ПОБУДОВАНА РОБОТА КОМПАНІЇ AVON
12:02
5 ЦІННОСТЕЙ, НА ЯКИХ ПОБУДОВАНА РОБОТА КОМПАНІЇ AVON

Місія AVON залишається незмінною протягом десятків років і відображає початкове уявлення самого Девіда Макконелла - засновника AVON - про призначення компанії.

З року в рік ми прагнемо найкращим чином розуміти і задовольняти потреби жінок усього світу в продукції, послугах та самовираженні.

Основу корпоративної культури AVON складають 5 цінностей, які пройшли випробування часом і не раз допомагали компанії виходити переможницею з найскладніших ситуацій і, найголовніше, залишатися вірною свій благородної мети: бути Компанією для жінок.

 

ДОВІРА Ми прагнемо жити і працювати в умовах відкритого спілкування, де кожен має право вільно висловлювати свою власну думку.
   
ПОВАГА Повага допомагає нам зрозуміти відмінності, побачити унікальні якості кожної людини. Через повагу ми допомагаємо один одному повністю проявити свій потенціал.
   
ВІРА В основі всього, що ми робимо, лежить віра. Віра окрилює і надихає. Повірте в людину - і вона підкорить найвищі вершини.
   
САМОКРИТИКА Ми реально оцінюємо свої можливості та здібності. Вміємо визнавати власні помилки. Знаємо, що не завжди маємо рацію та відповіді на всі запитання. Ми не боїмося звертатися за порадою да просити про допомогу.
   
ЧЕСНІСТЬ Ми дотримуємося високих стандартів у всьому у відношенні до наших Представників та спільноти, а також до себе та наших колег. Ми прагнемо бути порядними усюди та завжди, розуміючи, що хоча б один негідний вчинок може зруйнувати репутацію, яку так складно відновити. Знаємо, що наші вчинки є прикладом для інших. І розуміємо, що слово «чесність» походить від слова «честь».
Переглядів: 167 | Додав: intecha85 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наші контакти
Леся Літовінська

77300 Івано-Франківська обл.
м.Калуш, вул.Дзвонарська
Центральний ринок, лоток №17

+380 96 820-53-50 +380 50 284-57-37
avon-kl@ukr.net
Карта
sample map