Бізнес з Avon — це легко!

Для багатьох слово бізнес асоціюється з скляними офісами, просторими кабінетами, шкіряними офісними кріслами. Але це не завжди так.

Бізнес з AVON набагато простіше і легше. Вам не треба буде в обов’язковому порядку орендувати офісні приміщення, тримати штат підлеглих, та й взагалі, Ви не несете ніяких витрат.

З Avon Ви самі плануєте яким буде Ваш бізнес: маленьким або великим, сидячи вдома або ж орендуючи приміщення, через інтернет або по телефону. Ви самі плануєте скільки в день забере у Вас робота, 2 години або 8 годин. Ви самі собі Начальник!

Але в будь-якому випадку, вкладений Вами час і старанність буде належним чином оплачені! Чим більше Ви вкладаєте в свою роботу, тим більше буде Ваш заробіток. Вам тільки необхідно поставити цілі, зрозуміти, яким способом Ви будете вести свій бізнес в Avon, а всю інформаційну підтримку ми беремо на себе. Онлайн-курси, бізнес-тренінги, б’юті-навчання, майстер-класи, відео-огляди продукції, всі матеріали будуть досупні постійно для Вашого розвитку і зростання Вашого бізнесу в Avon.

Ви вже є Представником компанії AVON та даруєте красу своїм клієнтам. Але ж Avon це не тільки краса! Це компанія, яка дає можливість самореалізуватися себе, бути фінансово незалежним; компанія, яка подарує тобі впевненість в собі, визнає твої успіхи і належним чином винагородить всі твої зусилля. Тому запрошуємо тебе до нас в команду створювати власний бізнес з Avon!

 

Так в чому ж полягає робота Координатора AVON?

По-перше, Координатор розміщує замовлення на 800 грн. і більше обслуговуючи своїх клієнтів.

По-друге, Координатор знаходить і реєструє нових Представників. Навчає їх всьому тому, що вміє сам. Чим більше в твоїй групі Представників і чим більше їх замовлення, тим вище твій дохід.

По-третє, розвиває Представників і створює свою команду Партнерів, рухаючись вище і вище по статусах і порівняти зростає твій дохід.

Для нових Партнерів, вони ж Координатори, компанія дає підтримку в перший рік співпраці в вигляді програми Швидкий старт, а це 25 210 грн. додаткового заробітку

 

А тепер докладніше про Швидкий старт.

У перший каталог, як Ви стали Координатором, Вам необхідно знайти і зареєструвати 5 Представників, які повинні зробити замовлення і в сумі повинно бути 5000 Грн. каталожних продажів. Ви виходите на рівень Н1 — Наставник 1-го рівня. Ваш заробіток 500 грн.

У другому каталозі співпраці вам необхідно щоб було 5 активних Представників і знову сума їх замовлень повинна становить 5000 грн. за цінами каталогу. Якщо у Вас виходить, то ваша винагорода становить 500 грн. І плюс ще 500 грн. за утримання статусу, якщо у вашій групі все Консультанти оплатили вчасно свої замовлення.

Третій-шостий каталоги співпраці. Ваша група повинна складатися вже з 10 Представників з сумою продажів 10000 грн. Ви отримуєте кожен каталог винагороду по 700 грн. А якщо у вашій групі все Консультанти оплатили вчасно квитанції, то ще по 700 грн. кожен каталог.

З сьомого каталогу (по 17-тий) новий Координатор отримує подвійні комісійні — відсоток від продажів структури, а це від 4,5% до 10% помножений на два, в відсоток залежить від Вашого статусу, на який Ви змогли вийти, але він повинен бути не меньш ніж Наставник 3-го рівня.

І звичайно ж кожен каталог Ви отримуєте додаткові премії за утримання статусу, при своєчасних оплатах квитанцій Вашими Представниками в структурі. А це від 1000 до 2500 грн. в каталог!

Амбітно? Я знаю! У нас це вийшло і ми впевнені, що у тебе це теж вийде і тебе чекає твій автомобіль, подарований компанією AVON, премії, подорожі від компанії за кордон в найпрестижніші готелі з захоплюючими екскурсіями, прикраси з діамантами і дуже-дуже багато чого ще! !!

Від нас для тебе навчання, ми ділимося навичками і досвідом. Від тебе бажання і готовність повірити в свої сили і йти до досягнення своєї мрії!

 

Зоряний клуб

І запрошуємо тебе в наш привілейований Клуб Зоряних можливостей AVON!

Чекаємо тебе в нашій команді! Ми знаємо, у тебе вийде!

Зареєструватися нашим представником Ви можете тут.

Наші контакти
Леся Літовінська

77300 Івано-Франківська обл.
м.Калуш, вул.Дзвонарська
Центральний ринок, лоток №17

+380 96 820-53-50 +380 50 284-57-37
avon-kl@ukr.net
Карта
sample map